KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343152
*
nr 1234 3152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Mahatma Gandhi", Signerad Mieliynski 1978. Olja på duk, 65x50 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2019
kl 18:20:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 18:09:29
1
150 kr
11/2 18:12:14
2
150 kr
11/2 18:12:14
1
150 kr (Budbetjänt)
11/2 18:13:02
2
200 kr
11/2 18:15:15
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:53
-
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:11
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1234 3152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. "Mahatma Gandhi", Signerad Mieliynski 1978. Olja på duk, 65x50 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/2 18:09:29 | 1 | 150 kr |
11/2 18:12:14 | 2 | 150 kr |
11/2 18:12:14 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
11/2 18:13:02 | 2 | 200 kr |
11/2 18:15:15 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:53 -
4021 Bricka
Bemålad, 1800-tal, 60x46 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:11
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:11 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49